Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

fnsh

Ishin bllokuar në Kanionin e Gjipesë, VIDEO: FNSH-ja shpëton tre turistët në Himarë, njëri i plagosur dhe fashuar në trup

Tre turistë të huaj që ishin bllokuar në Kanionin e Gjipesë në Himarë, janë shpëtuar nga Policia. Të rinjtë, 15 vjeç, 18 vjeç dhe...

Çfarë po ndodh?! 13 furgonë të FNSH nisen drejt Niklës dhe Ishmit, mbështeten nga Policia e Durrësit dhe ajo e Tiranës

13 furgonë të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejt dhe të Policisë së Shtetit janë nisur mëngjesin e sotëm drejt Niklës dhe Ishmit. Burimet bëjnë me...

Operacion ANTI-KORRUPSION i SPAK në Lushnjë, arrestohet kryebashkiaku i PS Fatos Tushe; Në Bashki, FNSH-ja dhe drejtues të Lartë Policie

Tre furgonë të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejt dhe drejtues të lartë të Policisë së Shtetit kanë zbarkuar pak minuta më parë në Lushnjë....

Pas Niklës, FNSH dhe RENEA zbarkojnë në Lezhë, sekuestrojnë mijëra rrënjë kanabisi; në ndihmë dhe Guardia di Financa

FNSH dhe RENEA janë ndalur sot pasdite në Kashnjet të Lezhës, në kuadër të një operacioni antikanabis në të gjithë territorin e vendit. Operacioni...

Policia jep detaje për opercaionin në Nikël: Është angazhuar RENEA, FNSH dhe Guardia di Finanza, po kontrollojmë nga ajri dhe toka

Policia ka dhënë detaje në lidhje me operacionin “blic” që po zhvillohet në Nikël, ku janë angazhuar forca të shumta nga RENEA dhe FNSH...

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH operacion blic në Nikël, ka disa persona të shoqëruar: Aksioni koordinohet nga Tirana

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion blic në zonën e Niklës, në Fushë Krujë në këto momente. Mësohet se në...

Me tre furgonë, FNSH “zbarkon” në Fushë-Krujë, ja për çfarë dyshojnë

Një operacion “blic” po zhvillon policia dhe FNSH në Fushë-Krujë. Bëhet me dije se forca të shumta të policisë të ardhura nga Tirana kanë zbarkuar...

FNSH ndalon në postbllok makinën në Lushnje, pasagjeri del dhe ia fut vrapit për të hedhur pistoletën, por e pëson në fund (EMRI)

Erald Banushi (Meçajk) është personi i arrestuar nga Policia e Lushnjes pasi është kapur me armë zjarri pistoletë pa leje. Ky shtetas ishte pasagjerë...

Greva e kontrollorëve në aeroport, USHTRIA dhe FNSH zbarkojnë në Rinas, çfarë pritet të ndodhë

Ushtria dhe FNSH kanë zbarkuar në aeroportin e Rinasit, pasi greva e kontrollorëve ka bllokuar fluturimet nga ky aeroport.Kjo lëvizje nga ana e ushtirsë...

Blindohet Lushnja, FNSH kontrolle nëpër rrugë, lokale dhe tunele, kërkohen persona të rrezikshëm që mbajnë armë pa leje; ka të arrestuar

Forca të shumta të FNSH, Drejtorisë Vendore të Policisë Fier dhe të Komisariatit të Policisë Lushnjë prej mesditës së sotme po zhvillojnë kontrolle të...

Lajmet e fundit