Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

fluturimet

Autoriteti i Aviacionit njoftim të rëndësishëm për udhëtarët: Anulohen disa fluturime me Italinë nesër, shkak greva e punonjësve

Autoriteti i Aviacionit Civil në Shqipëri, njofton të gjithë udhëtarët se disa fluturime nga Rinasi drejt Italisë dhe anasjelltas janë anuluar. Kjo vjen për...

Shqipëria krah BE-së, ndalon të gjitha fluturimet me Bjellorusinë

Shtatë vende jo-anëtare të Bashkimit Europian, përfshi edhe Shqipërinë kanë vendosur të ndalojnë fluturimet me Bjellorusinë. Në një njoftim për shtyp, Këshilli i BE-së tha...

Rinisin fluturimet komerciale nga Rinasi, publikohet lista për ditën e nesërme: Kush e humbi fluturimin dje… (FOTO)

Nesër pritet të rikthehet normaliteti në aeroportin e Rinasit, pas dy ditëve plot tension dhe ankth, duke qenë se kontrollorët kishin sabotuar punën. Ditën...

Lajm i keq për kuqezinjtë, anullohet ndeshja e Kombëtares shqiptare

Shqipëria e Futsallit nuk do të mund të luajë ndeshjen ndaj Ukrainës në transfertë, e vlefshme për fazën e grupeve të Kampionatit Europian të...

Ministria e Jashtme jep njoftimin e ‘hidhur’, Danimarka nuk merr parasysh anulimet e fluturimeve, personat e e mbetur në vendin e tyre do të...

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka bërë me dije ditën e sotme se Danimarka nuk do të marrë parsysh anulimet e fluturimeve....

KORONAVIRUSI/ Autoriteti i Aviacionit Civil jep njoftimin e RËNDËSISHËM, këto janë FLUTURIMET që NDALOHEN nga TANI

Njoftim i rëndësishëm në lidhje me COVID-19 dhe fluturimet për/nga Shqipëria dhe Italisë. Në vijim të situatës së krijuar në Itali...

Masa sigurie, British Airways anullon fluturimet në Kajro

British Airways ka anulluar të gjitha fluturimet në kryeqytetin egjiptian Kajro për një javë si një "masë paraprake" sigurie.   Ndërkohë, linja...

Miratohen rregullat e reja për FLUTURIMET e deltaplaneve dhe paraglajdeve

Miratohen rregullat e reja për të gjitha fluturimet me deltaplan ose me paraglide, të cilat do të shërbejnë për një organizmin më të mirë...

Fluturimet SOT drejt Italisë, Autoriteti i Aviacionit Civil ka një njoftim të rëndësishëm

Sindikata e punonjësve në Itali, ka paralajmëruar për sot një grevë 4 orëshe, e cila nis në orën 10:00 paradite dhe përfundon në orën...

Fluturimet drejt Italisë, Autoriteti i Aviacionit Civil ka një paralajmërim

Sindikata e punonjësve në Itali, ka paralajmëruar për sot një grevë 4 orëshe, e cila nis në orën 10:00 paradite dhe përfundon në orën...

Lajmet e fundit