Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Fluturimet e Rames

Rama i përgjigjet “rublaxhinjve” dhe tregon shifrat e udhëtimeve, katër herë më pak se në 2010-ën

Kryeministri Edi Rama thotë se shpenzon mesatarisht katër herë më pak para, për shpenzimet vjetore për udhëtime jashtë shtetit. Duke iu përgjigjur akuzave të Sali...

Lajmet e fundit