Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

flutura acka

“Na u desh të merrnim mandatin e 3”, fjalimi i Ramës në Bruksel, Flutura Açka: E shpjegoi vetë 25 prillin!

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, ka reaguar në lidhje me fjalimin e mbajtur të kryeministrit Edi Rama ditën e djeshme në Samitin e...

“Ky shtet mban era s*ks”, Flutura Açka revoltohet në Kuvend: Me taksat e shqiptarëve paguajnë “sugargirls” për sheikët dhe të huajt nëpër ambasada

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, gjatë seancës së ditës së sotme ka ngritur zërin fort për rastin e Librazhdit, ku e reja u...

“Barbarizëm, si në Mesjetë”, deputetët kërkojnë seancë dëgjimore me AMA-n për rastin e Librazhdit

Dhunimi fizik dhe psikologjik i një vajze në Librazhd, e cila u kap nga familjarët e burrit me një person tjetër në krevatin martesor,...

Salianji në krah të Flutura Açkës: Opozita është me fat që ka një personalitet të tillë

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka marrë pjesë  në prezantimin e librit të ri të shkrimtares Flutura Açka, e cila është gjithashtu deputete e PD....

“Nëse ka një vend ku ka seksizëm, është parlamenti shqiptar”, Flutura Açka: Kamerat merren me vetullat dhe sytë e zonjave

Në kuvend po diskutohet në lidhje me  projektligjin “Për ratifikimin e marrëveshjes së huas, ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe Agjencisë...

“Kërkoni falje për zgjedhjen e presidentit aktual”, Açka kritika PS: Kam bindjen që ju e keni zgjedhur kreun e shtetit, ne jemi këtu që...

Kryesia e Kuvendit është mbledhur ditën e sotme për të diskutuar për presidentin e ri. Në fjalën e saj Flutura Açka është shprehur se Partia...

Flutura Açka PLATFORMË për bashkimin e PD-së: Sali Berisha të vetësakrifikohet! Shpura rreth tij të ikë (Legjenda e luftëtarit romak)

Deputetja e PD Flutura Açka ka publikuar platformën e saj për bashkimin e partisë. E quajtur "Platforma Curzio", ajo propozon që ish-kryeministri Sali Berisha...

Urrejtja ndaj Flutura Açkës, “shpërthen” juristi: Kafshëri! Ja çfarë i bëjnë mbështetësit e Berishës

Juristi Skerdjan Dhuli ka reaguar në lidhje me ofendimet denigruese të bëra në adresë të deputetes së Partisë Demokratike, Flutura Açka, e cila është shprehur...

Flutura Açka reagon për bashkëbisedimin e Ramës me demokratët: Do t’i zgjidhin vetë hallet e tona

Deputetja Flutura Açka  ka reaguar pas bashkëbisedimit të kryeministrit Edi Rama me demokratët. Me anë të një postimi në rrjetet Açka shkruan se demokratët do...

“Distancohem nga gurët që u hodhën nga brenda selisë jashtë”, Açka: Koha e Berishës ka mbaruar, dje humbën të dyja palët

Deputetja Flutura Açka ka folur në një intervistë në lidhje me protestën e zhvilluar ditën e djeshme në selinë e PD. Açka u shpreh se...

Lajmet e fundit