Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

flutura acka

Rama akordoi 1 milion Euro për kombëtaren, shkrimtarja: Lutje kryeministrit tim, m’i hidh mua 5 mijë

Dhe ca skuadra të tjera që punojneë për kombin, që nuk japin shumë kredite politike, por e vlejnë të cmohen ndonjëherë nga shteti...

Dedikimi i pazakontë dhe emocionues i Flutura Açkës për të birin

Është i pazakontë për foton e përzgjedhur nga shkrimtarja.  Flutura Açka nuk ka zgjedhur ndonjë foto të të birit por këtë ku, në pluhurin...

Flutura Açka: Kemi ngritur q*rtoren e quajtur shtet, ministrat kanë disa dashnore

Shkrimtarja Flutura Açka është përfshirë në debatin e ngritur pas skandalit sekusal ku ishte i përfshirë ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili. Sipas...

Shkrimtarja Açka: Ç’do ndodhë pas vitesh “eksperimentesh” me laicitetin e shkollës

Debati mbi futjen e edukimit fetar nëpër shkolla po gëlon prej ditësh. Më herët, Artan Lame doli me një shkrim të titulluar “Ca mësime fetarishte”...

“Kryqëzoni Ardit Gebrenë dhe puthni Kobrën e diktaturës”, shpërthen në revoltë shkrimtarja e njohur

Tani heshtni, sepse mjerisht, çështja "Adit Gjebreja" është vetëm një justifikim për tredhjen tuaj kombëtare! Të gjithë ne shqiptarët, këtej dhe andej kufirit,...

Lajmet e fundit

Gazeta Telegraf

Gazeta Panorama

Gazeta Standard

Gazeta Fjala