Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

flutura acka

“Dil nga bunkeri”, Flutura Açka thirrje Ramës: Hajde shpjegoju shqiptarëve “virgjinitetin” tënd politik për çështjen e drurit të shtrembët të FBI-së

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, i ka bërë thirrje kryeministrit Edi Rama që të shkojë në Kuvend dhe të japë sqarime lidhur me...

“Dil nga vrima, fol në mejdan, trimat nga dhjakësit kjo i ndan”, Flutura Açka i thur poezi Ramës, i kërkon të flasë për çështjen...

Deputetja e PD, Flutura Açka i ka thurur një poezi kryeministrit Edi Rama, ku i kërkon të shfaqet dhe të flasë për çështjen e...

Flutura Açka-Ramës: Kryeministër jep DORËHEQJEN! Lidhja me McGonnigal provohet nga një seri ngjarjesh

Deputetja e Partisë Demokratike Flutura Açka kërkon që kryeministri Edi Rama të japë dorëheqjen, teksa i referohet arrestimit të ish-zyrtarit të FBI-së, McGonigal, i...

E akuzoi se nuk përfshiu kërkesën e tij në axhendë, Açka i përgjigjet tenorit të çadrës së Bashës

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, i ka kthyer përgjigje tenorit të Lirisë Rudin Sata në lidhje me akuzat dhe pyetjet e ngritura nga...

“A jeni në metro?” Flutura Açka reagon e revoltuar për përjashtimin e 4 deputetëve: Nder për çdo Grup Parlamentar

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, ka reaguar menjëherë pas bërjes publike të lajmit se Enkelejd Alibeaj, ka përjashtuar nga Grupi Parlamentar i PD-së...

“Ishte seksizëm i pastër”, ja çfarë vizatoi deputeti i PS në Kuvend që bëri Flutura Açkën t’i tërhiqte vëmendjen

Senaca e djeshme maratonë është shoqëruar me debate të ashpra jo vetëm mes opozitës dhe maxhorancës, por dhe vetë PD. Deputetja e PD, Flutura Açka...

Flutura Açka publikon foton e vjetër me djalin, i uron Shqipërisë Pavarësinë: Secili feston sipas mënyrës së tij

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, ka zgjedhur që Shqipërisë t’ja urojë ditën e Pavarësisë në një mënyrë mjaft prekëse. Në llogarinë e saj në...

“Jeta ime ka qenë vetëm ato 18 vite”, Flutura Açka “shpërthen” në lot, rrëfen ditët e fundit me të birin

Deputetja dhe shkrimtarja Flutura Açka ka kujtuar djalin e saj të ndjerë ku dhe ka folur dhe për mëmësinë, si një ndër provat më...

Flutura Açka drejt largimit nga PD? Deputetja: As unë nuk e gjej veten, projeksioni im ishte ndryshe

Shkrimtarja dhe deputetja e Partisë Demokratike Flutura Açka nuk mbajti dot lotët kur kolegia Grida Duma njoftoi lënien e mandatit të deputetit. E ftuar këtë...

Deputetja e PD krah “Nismës Thurrje”, depoziton në Kuvend draftin për plazhet 100% publike

Deputetja e Partisë Demokratike Flutura Açka i është bashkuar iniciativës në Nismës Thurrje për lirimin e plazheve publike në vendin tonë. Nisma Thurrje ka arritur...

Lajmet e fundit