Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

florjan binaj

U largua pas 18 vitesh nga Portokallia, ky është projekti dhe televizioni ku do të shohim Florjan Binajn

Aktori i humorit Florjan Binaj disa ditë më parë bëri me dije se pas 18 vitesh po largohej nga Portokallia. E kur të gjithë...

Pas 18 vitesh, Florjan Binaj LARGOHET përfundimisht nga PORTOKALLIA

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj pak minuta më parë ka dhënë një lajm të keq për të gjithë të apasionuarit pas roleve...

U përfol se do të bëhej kryetar partie, REAGON Florjan Binaj

Aktori i humorit Florjan Binaj është përfolur shumë së fundi se do të largohet nga “Portokallia”, pasi do të angazhohet në politikë, madje se...

Florjan Binaj replikë me Ramën: Ne nuk na blen askush, në gjakun tonë do të jetë dëshira për liri

Aktori i humorit Florjan Binaj, është një ndër zërat më të fortë gjatë protestave të mbajtura në kryeqytet për rritjen e çmimeve. Së fundmi...

“Babë e bir” në protestë, aktori Florjan Binaj: Më kritikuan pse kam ardhur këtu; Xhoda: A më shihni të gjithë të paktën?

Protestës së sotme të qytetarëve u janë bashkuar dhe dy aktorët e humorit Florjan Binaj dhe Irgen Çela. Aktori Binaj u shpreh se ka...

Binaj i drejtohet Edi Ramës: Ku ke parë miting të “Non Gratave” t’u mbarojë benzina e gjeneratorit të mikrofonit? Sule patronazhistët dhe sufllaqexhinjtë me...

Aktori i humorit Florjan Binaj, ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili mbrëmjen e djeshme tha se protestat e ditëve të...

“RRINI LARG!” Flor Binaj thirrje politikanëve: Nuk ju duam në protestë, prej jush jemi në këtë pikë

Aktori Florjan Binaj i cili ka qenë një ndër zërat më të fortë të protestave të mbajtura në kryqytet kundër rritjes së çmimeve, i...

“LIRONI PROTESTUESIT!” Florjan Binaj thirrje autoriteteve: Ata kanë protestuar edhe për ju dhe familjet tuaja

Aktori i humorit Florjan Binaj, ka qenë një nga zërat më të fortë në protestat e mbajtura gjatë këtyre dy ditëve kundër rritjes së...

Flor Binaj dhe partnerja e tij bëhen prindër për herë të tretë, i vendosin vajzës emrin e veçantë

Aktori Florjan Binaj dhe ish Miss Albania, Sadina Alla janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije...

“Dikur shqiptarët luftonin bashkë kundra pushtuesve”, aktori Florjan Binaj: Keqardhje që sot luftojnë për pushtet!

Florjan Binaj ka reaguar për protestën e dhunshme që u zhvillua ditën e sotme në selinë e PD-së. Në një postim në Instagram aktori...

Lajmet e fundit