Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

TAG

floriana garo

“Nuk na jep njeri mikrofonin”, mësuesja nga Lezha “përplaset” me Floriana Garon, ndërhyn Berisha

Ish-kryeministri dhe kryetari aktual i PD Sali Berisha, ka kritikuar qeverinë për gjendjen e sistemit arsimor. Ai ka zhvilluar një takim këtë pasdite me...

“Ka përfituar miliona euro tendera nga qeveria”, Kapllanaj i përgjigjet Berishës: Ka ngatërruar adresë! Mendon se është ende në kohën kur vinte gjoba me...

Ish-kryebashkiaku demokrat i Mallakastrës, Agron Kapllanaj, ka reaguar pas deklaratave të zëdhënëses së PD, Floriana Garo, e cila publikoi disa dokumente sipas të cilave...

PD i përgjigjet Argon Kapllanajt, Garo tregon tenderat: Ka fituar miliona euro nga pushteti me firmën familjare

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Floriana Garo i është përgjigjur ish-kryebashkiakut demokrat të Mallakastrës, Agron Kapllanaj, pas akuzave të ndërsjellta ndaj tij dhe Sali Berishës. Berisha...

Deputetja Albana Vokshi zgjidhet Zv. Presidente e Forumit të Grave të PPE

Deputetja demokrate Albana Vokshi zgjidhet zv.presidente e Forumit të Grave të Partisë Popullore Europiane. Lajmi është bërë me dije nga zëdhënësja e komunikimit të Komisionit...

“Sali Berisha më ka dhënë këshilla”, rrëfimi ndryshe i Floriana Garos, zëdhënësja e Rithemelimit tregon më kë do ta kalonte ditën

Floriana Garo, anëtare e PD së rithemeluar dhe zëdhënëse e grupimit që përfaqësohet nga Sali Berisha, vjen me një rrëfim ndryshe për jetën e...

U zgjodh anëtare Kryesie në PD, Floriana Garo falenderon demokratët dhe Berishën: Do bëj më të mirën time

Zëdhënësja e Foltores, Floriana Garo është zgjedhur anëtare e Kryesisë së Partisë Demokratike të rithemeluar. Deputetja Albana Vokshi njoftoi sot organet drejtuese të partisë...

Floriana Garo i përgjigjet Lindita Nikollës: Berisha ka ruajtur gjithmonë etikën në Parlament, një zë i ashpër ndaj grabitjes së pronës publike

Zëdhënësja e komunikimit të Komisionit të Rithemelimit të PD, Floriana Garo ka reguar pas deklaratës së kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla në “DË”, e...

Rojet e Mike Pompeo do ndalonin Berishën për ta takuar? Reagon “Rithemelimi”: Shpifje e ulët! Karlo Malavita gënjen për llogari të atyre që e...

Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se rojet e sigurisë së ish-Sekretarit amerikan Mike Pompeo ishin pajisur me foton e ish-kryeministrit Sali Berisha,...

Rithemelimi e quan Alibeajn TRADHËTAR, Garo: Legjitimon presidentin e Ramës kundrejt NDONJË PAGESE

Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike ka reaguar pas mbledhjes së grupit parlamentar të PD-së të thirrur nga Enkelejd Alibeaj lidhur me procedurën për...

Themeluesi i PD tregon “takimin” me Floriana Garon në Kuvendin e PD: Kisha 30 minuta që prisja për të votuar, ajo u fut pa...

Ish-anëtari i grupit nismëtar për themelimin e Partisë Demokratike, njëherazi themelues i degës së PD në Lushnje, Arben Sulo ka treguar për "takimin”...

Lajmet e fundit