Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Flori Mumajesi

Festoi ditëlindjen para dy ditësh, zbulohet ku ndodhet Flori MUMAJESI

Këngëtari i dashur për publikun Flori Mumajesi sërish ka qëndruar i heshtur edhe para dy ditësh kur festoi 37-vjetorin e lindjes. ...

‘Nga ka humbur Flori Mumajesi?’ Përgjigjen EPIKE ‘e jep’ Edi Rama (VIDEO)

Prej disa kohësh në media është diskutuar shumë mungesa e gjatë e Flori Mumajesit në skenë. Që prej fitores së festivalit...

Flori Mumajesi i ‘zhytur’ në borxhe dhe me probleme të mëdha financiare? Reagon Stresi: Nuk kam për ta harruar… (E PLOTË)

Kantautori Flori Mumajesi prej disa ditësh është në qendër të mediave rozë. Ai është përfolur se ka probleme financiare me bizneset...

Edhe pse kanë kaluar 17 vite, Orinda Huta shpreh mirënjohje ndaj Flori Mumajesit: Pata shansin dhe fatin…

Ndonëse prej kohësh është larguar nga muzika, këngët e para të Orinda Hutës vazhdojnë të dëgjohen ende. E ftuar në ‘Mirage’,...

‘Djeg’ skenën me këngët e FLORIT, rikthehet ELVANA GJATA më seksi se kurrë në koncerte

Që prej përfshirjes së të dashurit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të vrarë e 2 të plagosur, këngëtarja Elvana...

Arilena Ara emocionon Flori Mumajesin, ja si e quan këngëtari

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara njihen prej vitesh për raportin e tyre të afërt muzikor. Mirëpo, së fundmi ata nuk kanë...

Dedikim për Florin? Fifi fshin menjëherë FOTON që nënkupton gjithçka

Prej disa kohësh në media po përflitet për një lidhje dashurie mes këngëtares Filloreta Raçi, e njohur si Fifi dhe Flori Mumajesit. ...

Ermal Fejzullahu i kthehet Flori Mumajesit: Veprim i ulët! Karriera e Sabriut nuk është e shitur, siç…

Këngëtari Sabri Fejzullahu akuzoi disa ditë më parë Flori Mumajesin për blerje klikimesh, ndërsa ky i fundit deklaroi se një gjë e tillë nuk...

Lajmet e fundit