Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Flori Mumajesi

“Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

Menduat se gjithçka mbaroi sapo fituesi u shpall? Epo, jo e keni gabim pasi gjithçka tani ka nisur. Në fund të fundit nuk kishte...

Flori Mumajesi thyen heshtjen, flet për herë të parë për humbjen e nënës së tij: Sot ndihem i dorëzuar pa ty, më ka marrë...

Në muajin shkurt, Flori Mumajesi humbi njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën e cila nuk mundi të fitonte dot betejën me sëmundjen e...

“Çfarë është për ty Flori?”, Janë apo jo të lidhur? Fifi bën lëmsh ndjekësit me përgjigjen e fundit

Lidhja e Flori Mumajesit dhe Fifit për të gjithë mbeti si një pazëll i pazgjidhur. U thanë që janë bashkë, por këto thashetheme asnjëherë...

“Shokët ishin të dehur dhe unë…”, DJ shqiptar rrëfen telashet me policinë: U ngjita pas kamionit, por shoferi u tremb dhe… (Më shpëtoi Flori...

Dj Vicky ka rrëfyer një situatë të pazakontë që ka hasur me policinë e Kosovës, pasi po drejtonte mjetin pa patentë. Ai ka treguar...

Ditë e errët për Flori Mumajesin, këngëtari humb njeriun më të SHTRENJTË

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi sot ka humbur njeriut më të shtrenjtë, nënën e tij. ...

Flori Mumajesi reflekton në 38-vjetorin e tij: Më kanë surprizuar më parë për ditëlindje dhe më pas më kane shkelur çdo ditë të jetës

Kantautori i njohur shqiptar, Flori Mumajesi ka pasur dje ditëlindjen. Mbushi plot 38-vjeç. E ndërsa urimet për Florin s’kishin të sosur...

Arilena Ara festë surprize për ditëlindje, Flori Mumajesi e puth në faqe: Gëzuar dashuri (Ja sa vjeç mbush)

Këngëtarja Arilena Ara festoi 22-vjetorin e saj ku miqtë dhe kolegët i bënë surprizen më të bukur për ditëlindje.   E...

Për herë të parë Flori Mumajesi publikon foto me të, dedikimi emocionues: Lutemi të kemi njëri-tjetrin për gjithë jetën…

Për herë të parë Flori Mumajesi ka ndarë me ndjkësit foto me një njeri fort të dashur për të, për të cilën thotë se...

Plas ‘bomba’ në showbiz shqiptar, Jonida Maliqi shtrëngon nga b*** Flori Mumajesin në rrugët e Parisit (VIDEO)

Një lajm i fortë rozë ky që është hedhur në media ditën e sotme. Jonida Maliqi, është filmuar teksa fërkon e...

Kujt i drejtohet? Flori Mumajesi dedikim në mesnatë: Thjesht të du

Githmonë e më pak aktiv e kemi parë në jetën publike këngëtarin e njohur dhe shumë të pëlqyer Flori Mumajesin. Mirëpo...

Lajmet e fundit