Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Flori Mumajesi

Flor Mumajesi i surprizon të gjithë, ja kënga e tij për Shën Valentin (VIDEO)

Flori Muamajesi i ka surprizuar të gjithë me një këngë për Shën Valentin. “Ku gabum” titullohet kënga e ngarkuar vetëm disa orë më parë në...

Flori i thotë të gjitha për Elvanën: Gëzuar ditëlindjen muzika ime

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata e kanë mohuar gjithmonë një lidhje dashurie mes tyre por në këtë postim, duket se kompozitori i ka thënë...

Stine e nis 2016-ën me konfliktin mes tij dhe Florit në “Këngën Magjike”

Këngëtari Stine ka rikthyer sëirsh në vëmendje konfliktin mes tij dhe Flori Mumajesit, të ndodhur një muaj më parë pas finales së festivalit “Kënga...

Skandalet e vitit në showbiz-in shqiptar

Edhe viti që sapo lamë pasë ishte i mbushur me ngjarje nga më të ndryshmet. Natyrisht nuk munguan as skandale të cilat ishin kryetituj...

A janë këta meshkujt më seksi shqiptarë të 2015-ës? (Foto)

I fundit në listë është Flori Mumajesi. Me siguri fanset e tij femra janë të shumta, e kjo jo vetëm prej muzikës së...

Lajmet e fundit