Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

Flori Mumajesi

Surprizojnë Ledri Vula dhe Flori Mumajesi, publikojnë këngën e dytë brenda pak orësh

Ledri Vula dhe Flori Mumajesi kanë surprizuar fansat e tyre mbrëmjen e sotme pasi kanë publikuar dy këngë brenda pak orësh. Fillimisht u publikua...

Ja kush është vajza tullace në videoklipin e Florit dhe Ledrit

Flori Mumajesi ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe ajo që ka tërhequr shumë vëmendje është vajza në videoklip që...

Publikohet kënga e parë e Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës

E ke ti yllin n’ball ama kurrë s’të kam dash për showbizzhttps://www.youtube.com/watch?v=lNBWqJK5TnQ&app=desktop

Super-bashkëpunimi i kësaj vere, Flori Mumajesi dhe Ledri Vula nisin xhirimet e klipit

Kanë nisur xhirimet e klipit për këngën që do të publikohet së shpejti nga dyshja Flori Mumajesi dhe Ledri Vula. Dy këngëtarët...

Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi publikojnë këngën e re (Video)

T’lutna mos m’bë me faj (x2)https://www.youtube.com/watch?v=xHXbAsTQxeY

Alban Skënderaj dhe Flori Mumajesi përgatisin këngët e reja, do vijnë me bashkëpunime

Alban Skënderaj do të publikojë shumë shpejt një tjetër këngë, pas suksesit të arritur me “Unë dhe Ti”. “Prive” shkruan se Skënderaj do të...

Provokon Flori: Vitet ikin por unë mendoj për të si ditën e parë që e dashurova

“Vitet ikin por unë vazhdoj të mendoj për të njësoj si ditën e parë kur e dashurova...”, kështu shkruan Flori Mumajesi duke na bërë...

Elvana Gjata për marrëdhënien me Flori Mumajesin: Është e komplikuar

Prej vitesh tashmë, sa herë që flitet për dyshen Elvana Gjata-Flori Mumajesi nuk diskutohet vetëm për këngët apo për performancat e tyre, por edhe...

Flori improvizon një këngë: Tall drejtësinë dhe deputetët (VIDEO)

Ky është një version sesi mund të jepeshin lajmet ndryshe. Flori Mumajesi improvizon një këngë ku vë në lojë drejtësinë dhe deputetët...

Lajmet e fundit