Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Flori Mumajesi

Përgjigja e Rozana Radit për Devis Xherahun: Më dhe 13 pikë, tani më sulmon, e di arsyen…

Këngëtarja Rozana Radi i ka kthyer përgjigje në distancë, këngëtarit korçar Devis Xherahu, i cili me anë të një statusi të gjatë kritikonte mënyrën...

Do habiteni si e quan Tuna Flori Mumajesin

Dikur dy çiftet më të përfolur në muzikë, Tuna-Getoari dhe Elvana-Flori, “luftonin” në heshtje se  kush kryesonte në koncerte apo me klikime në youtube,...

Rrëfehet Elvana Gjata, e shkuara me Florin dhe si mori fund “martesa”

Bashkëpunimit disavjeçar në muzikë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit duket se i ka ardhur fundi. Lidhja më e fortë e showbizz-it, e shoqëruar...

Çiljeta mirënjohëse ndaj Flori Mumajesit, por i zbulon për fansat pseudonimin e rinisë

Çiljeta Xhilaga, ashtu si Elvana Gjata, ka uruar publikisht mikun e saj Flori Mumajesin, i cili sot feston ditëlindjen. Çiljeta i shpreh Florit mirënjohjen...

Pjesëmarrja në klipin e Florit dhe Ledrit, Sara Kapo: Më është kthyer në mankth

Sara Kapo, vajza që shfaqet në videoklipin “Beautiful” të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, ka folur për eksperiencën e saj pas publikimit të këngës....

Ledri rrëfehet te Flori: Po nuk ma la ajo, unë…

Me bashkëpunimet tejet të suksesshme 'Beautiful' e 'Nuk ma la”, Ledri Vula e Flori Mumajesi kanë konsoliduar një miqësi edhe më të mirë sesa...

Surprizojnë Ledri Vula dhe Flori Mumajesi, publikojnë këngën e dytë brenda pak orësh

Ledri Vula dhe Flori Mumajesi kanë surprizuar fansat e tyre mbrëmjen e sotme pasi kanë publikuar dy këngë brenda pak orësh. Fillimisht u publikua...


Lajmet e fundit