Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Flori Mumajesi

Lidhja e Libertës me Florin po bën bujë, flet për herë të parë moderatorja Kosovare

Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi dhe moderatorja Kosovare Liberta Spahiu së fundmi kanë qenë kryefjalë e medias, për lidhjen mes tyre të cilën...

Soni Malaj flet për herë të parë pas shumë vitesh për Flori Mumajesin

Soni Malaj dhe Flori Mumajesi shumë vite më parë kanë qenë të dashuruar. Nuk u morën vesh asnjëherë arsyet e ndarjes...

Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi publikojnë këngën më të re “Tu Luta” (VIDEOKLIP)

"Tu luta" quhet kënga më e re e Shkurte Gashit dhe Flori Mumajesit. Ky projekt muzikor i pari i përbashkët u publikua sot rreth...

Djegia e makinës së Flori Mumajesit pak orë pasi publikoi këngën-dedikim ndaj një vajze

Flori Mumajesi nuk ka reaguar ende pas zjarrvënies së qëllimshme ndaj makinës së tij mbrëmjen e djeshme. Pamjet e kamerave të...

Lajmet e fundit