Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Flori Mumajesi

Flori Mumajesi dhe moderatorja e njohur “kapen mat” duke u puthur, VIDEOJA që po bën xhiron në rrjet

Prej kohësh lart e poshtë po thuhet se Flori Mumajesi dhe moderatorja kosovare Liberta Spahiu janë në një lidhje. Mirëpo, deri tani asnjë prej...

Mandin e kanë vjedhur dhe te “Tequila Vava” e Flori Mumajesit? Këngëtari i kthehet Silvës: Kujdes ça je t’u fol se…

Mandi i Nishtullës mesa duket është këngëtari që ka përfituar më pak të ardhura ndonëse zëri i tij karakteristik ka bërë që disa këngë...

U tha se aktroi brenda shtëpisë, Flori i del në mbrojtje Fifit dhe i dedikon fjalë të ndjera: Taksirat shpirt, këtu u rritëm!

Flor Mumajesi dhe Fifi njihen për miqësinë e ngushtë dhe bashkëpunimet për projektet muzikore me  njër-tjetrin. Ai ka shprehur hapur së fundmi mbështejen për...

Flori Mumajesi bëhet baba për herë të parë? Fotoja që po bën “lëmsh” rrjetin

Jeta private e këngëtarit Flori Mumajesi ka qenë gjithmonë vetëm e tija dhe me fanatizëm ai  nuk ka lejuar asnjëherë që të bëhet publike,...

“Ik nga erdhe”, reagon i revoltuar Flori Mumajesi për Bregoviç: Kemi Mihallaq Andrean që të kënaq shpirtin me serenata

Flori Mumajesi ka reaguar i revoltuar për ardhjen e këngëtarit serb Goran Bregoviç, në Festën e Birrës në Korçë. Përmes një postimi në Instagram, këngëtari...

“Erën tënde ndjej tani”, pasi ish-i dashuri i dha fund beqarisë, Fifi nuk mban lotët: Ma jep në zemër…

E kur vjen puna te notat muzikore dhe fjalët e shprtit që vetëm Flori Mumajesi di të thurrë të gjithë dorëzohemi.  E njëjta gjë ka...

Flori Mumajesi dhe çunat dalin në lajme, Klajdi Harruni nuk “kontrollon” dot veten: Tëmën ueyyy…

“Nina” e Flori Mumajesit, Brunos dhe Klajdi Harunit në vetëm pak ditë është kthyer një sukses i vërtetë. Përveçse po dëgjohet në çdo makinë,...

“Të kam pikë të dobët”, me këtë dedikim Fifi i tha të gjitha për Flori Mumajesin: Duhet ta bëja kohë më parë, e di...

Fifi dhe Flori janë një ndër emrat më të komentuar në showbizin shqiptar. Vitin e kaluar thashethemet se ata mund të jenë bashkë morën...

Nuk i del inati, sherri virtual merr “dhenë”, Flori Mumajesi i kthen Vip-at kundër Kozeta Kurtit: Qyqja! Zemër!

Mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale “plasi” sherri mes Kozeta Kurtit dhe Flori Mumajesit. Shkak për të gjithë këtë u bë një shkrim i...

“Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

Menduat se gjithçka mbaroi sapo fituesi u shpall? Epo, jo e keni gabim pasi gjithçka tani ka nisur. Në fund të fundit nuk kishte...

Lajmet e fundit