Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Flori goga

Washington Post dhe New York Times hapin gazetat me foton e shqiptares, ja fotografi që bëri Shqipërinë lajm botëror

Fotoja e të talentuarit Florion Goga ka bërë xhiron e botës duke e kthyer Shqipërinë në lajm në kuadër të masave të marra ndaj...


Lajmet e fundit