Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

florenc kovaci

“Piva disa herë drogë me ta”, motra e Ardit Hidës rrëfehet për vrasjen e 26-vjeçarit në Elbasan: Ata i treguan vëllait për videot që...

Motra e Ardit Hidës, autorit të vrasjes së 26-vjeçarit Florenc Kovaçit, ka rrëfyer detaje për ngjarjen që tronditi Elbasanin 3 netë më parë. Ajo ka...

Shkak u bë një vajzë, deklarata e fortë e nënës së të riut që u vra në Elbasan: Ajo është rrotë k*rve, do ta...

Dy vëllezërit Kovaçi nga Elbasani u plagosën rëndë me thika tre ditë më parë. Fatkeqësisht njëri prej tyre, Florenc Kovaçi, humbi jetën si pasojë...

Vrau me thikë 28-vjeçarin dhe i plagosi vëllain, ky është autori i krimit në Elbasan

Ardit Hida është 24 vjeçari i cili vrau mbrëmjen e djeshme 28-vjeçarin Florenc Kovaçi dhe plagosi vëllain e këtij të fundit, Mikel Kovaçi, në...

Lajmet e fundit