Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

florenc hoxha

“Unë jam Florenc Hoxha, do kesh dëgjuar për mua”, zbardhet KALLËZIMI i shoferit që u ndalua nga militantët e PD me ushqimet e IFTARIT:...

“Do ta bej trupin vrima vrima, do të *** robt, u bëre ti të shpërndash ushqime per njësinë Administrative o ku*vë.” Kështu ka kallëzuar...

Mbështetësit e PD ndaluan makinën me ushqime për IFTAR, se menduan se ishte e PS; Reagon Edi Rama: Çmenduri e padëgjuar e paramilitarëve

Kryeministri Edi Rama e quan “çmenduri të padëgjuar” veprimin e mbështetësve dhe përfaqësuesve të PD, të cilët pasditen e djeshme ndaluan një makinë në...

Policia njoftim zyrtar për ngjarjen në Vaqarr: Përfaqësuesi i PD Florenc Hoxha i bllokoi rrugën makinës që kishte ushqime për IFTAR, mendonin se ishte...

Florenc Hoxha, përfaqësues i Partisë Demokratike procedohet penalisht nga Policia e Tiranës, pasi pasditen e djeshme i ka bllokuar rrugën një makine me ushqime...

Ndaloi makinën me ushqime për IFTAR dhe rrahu shoferin, mendonte se ishte e PS, Policia procedon ish-krahun e djathtë të Lulzim Bashës, Florenc Hoxha

Florenc Hoxha, ish-drejtor i Policisë Bashkiake të Tiranës dhe një mbështetës i PD me precedentë të mëparshëm penalë, procedohet penalisht nga Policia e Tiranës.Procedimi...

Del nga burgu ish-kreu i Policisë Bashkiake, Florenc Hoxha fiton lirinë ditën e protestës

Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën për ish-drejtorin e Policisë Bashkiake Florenc Hoxhën. Nga ‘arrest me burg’ Gjykata e Tiranës ka...

Apeli lë në burg 5 protestuesit e 16 shkurtit, mes tyre ish-kreu i policisë Bashkiake

Gjykata e Apelit Tiranë ka lënë në burg 5 protestuesit e 16 shkurtit. Gjykata la në burg ish-drejtorin e Policisë Bashkiake...

Ka ngritur ‘në këmbë’ mbarë opinionin publik, kush është PARTNERI ‘misterioz’ i gazetares britanike SHTATZËNË, së cilës i ndalohet qendrimi në Shqipëri

Gazetares britanike Alice Taylor i është mohuar leja e qëndrimit në Shqipëri, ndërsa ajo akuzon se vendimi është tendencioz dhe i qëllimshëm për shkak...

Zbardhet dëshmia e Florenc Hoxhës: Vajzës 12-vjeçe i vunë pistoletën në kokë. Polici më tha “këlysh i Bashës mos guxo”

Zbardhen pjesë nga dëshmia në gjyq e ish kreut të Policisë Bashkiake në Tiranë, Florenc Hoxha, i cili u vu në prangat e policisë...

Mbetet në burg Florenc Hoxha, Spaho: E tërhoqën zvarrë në sy të familjarëve dhe fëmijëve

Pak minuta më parë Gjykata e Tiranës ka dhënë masat e sigurisë për 19 të arrestuarit në protestën e 16 shkurtit. ...

E quajti skandal shoqërimin e Florenc Hoxhës në polici, Çobani-Zhejit: Ku ishe ti kur fundurrina na dhunoi në zyrë

Ish-anëtarja  e Asamblesë së Partisë Socialiste Anila Çobani, i është përgjigjur analistit Artur Zhejit, i cili e ka  cilësuar një skandal sjelljen e policisë...

Lajmet e fundit