Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Florenc Capja

ATENTATET E DËSHTUARA/ Mbi 2.8 kg TRITOL për të hedhur në erë vilën 2 katëshe të Talo Çelës, pas përpjekjes për të vrarë Florenc...

Talo Çela është një nga personat më të kërkuar në Shqipëri, i akuzuar për disa vrasje. Dëshmia e të penduarit Nuredin Dumani ka hedhur...

ZBARDHEN atentatet e BUJSHME në vend, Ervis Martinaj i dha 100 MIJË EURO Nuredin Dumanit të vriste Endrit Doklen, Florenc Çapja porositi vrasjen e...

Hetimet e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar kanë hedhur dritë edhe mbi atentatet mafioze më të bujshme në vend. Sipas SPAK,...

Akuzohen se vranë babë e bir në Elbasan, dërgohet për gjykim në GJKKO dosja e Ardian dhe Florenc Çapjas

Dërgohet për gjykim në Gjykatën e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit, dosja e Ardian dhe Florenc Çapjes. Burime për mediet bëjnë me dije se gjithashtu...

I kërkuar për vrasje në Shqipëri, Dubai liron Florenc Çapjen, prej ditësh i lirë dhe i punësuar atje (DETAJE)

Autoritetet në Dubai kanë hequr mbikqyrjen për Florenc Çapjen, i cili është në kërkim në Shqipëri nën akuzën për vrasje. Lajmi është bërë me...

SPAK i bën tre kërkesa Emirateve të Bashkuara për çështjen e Çapjave, një nga të arrestuarit kërkon lirinë: Jam me tumor

Detaje të reja janë zbuluar nga gazetarja Klodiana Lala lidhur me dosjen e Ardian dhe Florenc Çapjas, të cilët akuzohen për vrasjen e babë...

Oficerët e SPAK zbarkojnë në Elbasan, marrin dosjen e Sajmir Beqirit, biznesmeni që dyshohet se u vra me porosi të Çapajve

Oficerët e Prokurorisë Speciale SPAK kanë marrë nga kolegët e tyre në organin e akuzës në Elbasan dosjen e një ngjarje kriminale të ndodhur...

SPAK jep njoftimin zyrtar për grupin “Çapja”: Akuzohen për vrasjen e Gentian e Nezir Beqirit dhe 3 vepra të tjera penale, së bashku me...

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka dërguar ditën e sotme në Gjykatë dosjen e Ardian dhe Florenc Çapjas, të cilët akuzohen për vrasjen e Nezir...

Vrasje dhe grup kriminal, Prokuroria Speciale iu komunikon akuzat Ardian dhe Florenc Çapjas

Prokuroria Speciale i komunikon akuën Ardian dhe Florenc Çapjas, xhaxhai dhe nipi që akuzohen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit. Ata u arrestuan...

U arrestua në Dubai për vrasjen e babë e bir, flet avokati i Florenc Çapjas: Ka kërkuar azil politik

Florenc Çapja dyshohet se ka urdhëruar ekzekutimin e Gentian dhe Nezir Beqirit. Sipas informacioneve për Report Tv, ai ka kërkuar azil në Dubai. Avokati i...

Arrestimi i Florenc Çapjas, gazetari jep detaje: U kap 2 ditë më parë, Policia shkoi në apartamentin ku rrinte me familjen, nuk bëri rezistencë

Florenc Çapja, i akuzuar për vrasjen e dyfishtë të Nezir dhe Gentian Beqirit në Elbasan, është arrestuar në Dubai.Lajmi është publikuar nga mediat ditën...

Lajmet e fundit