Tirana
moderate rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
3.6kmh
100 %
Hën
19 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Flora Xhemani Baba

Ekspertja e turizmit flet për ngjarjen e Velipojës: Të dyja familjet kishin 30 vite që e pinin kafen bashkë, fajin e ka shteti që...

Ngjarja e rëndë që ndodhi mesnatën e sotme në Velipojë ku mbetën të vrarë 4 persona dhe u plagosën dy të tjerë tronditi gjithë...

“Na keni plasur shpirtin”, pronarët e bareve të lodhur nga masat anti-Covid, ekspertja e turizmit: Jeni bërë qesharakë, i thuaj pak atij zotërisë të...

“Nuk kemi ardhur për t’u mbyllur në dhomë. Të lehtësohen masat anti-covid!" Kjo është kërkesa që përfaqësuesit e sipërmarrjeve private, nën grupimin e Unionit...

Dhërmiu – fytyra e vërtetë e shoqërisë shqiptare

Nga Flora Xhemani Baba- eksperte e turizmit Nëse doni të kuptoni se si funksionon shoqëria shqiptare, mos u gënjeni nga ekranet,...

Ekspertja e turizmit foto nga Durrësi: Gjithçka gati për sezonin, po presim vetëm atë topin jeshil të qeverisë

Ekspertja e turizmit, Flora Xhemani Baba publikon disa foto nga Durrësi dhe shkruan se gjithçka po bëhet gati për sezonin e verës ndërsa pritet...

TURIZMI, KY HUMBËS I MADH

Nga Flora Xhemani Baba Përfundimisht turizmi nuk ka për të qenë kurrë një sektor i qëndrueshëm në ekonominë shqiptare, sepse edhe...

 Të prenotosh pushimet perfekte….. në Instagram!!!

Nga Flora Xhemani Baba Tashmë është e ditur botërisht se 70 % e përmbajtjes së Instagramit është e pavërtetë ose siç...

Lajmet e fundit