Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Flor Mumajesi makina zjarr

Djegia e makinës së Flori Mumajesit pak orë pasi publikoi këngën-dedikim ndaj një vajze

Flori Mumajesi nuk ka reaguar ende pas zjarrvënies së qëllimshme ndaj makinës së tij mbrëmjen e djeshme. Pamjet e kamerave të...

Publikohen pamjet, ky është personi që dogji makinën e Flori Mumajesit (VIDEO)

Janë publikuar pamjet e kamerave të sigurisë të parkingut nëntokësor ku mbrëmjen e djeshme u dogj makina e këngëtarit Flori Mumajesi. ...

Kamerat e sigurisë filmuan 30 vjeçarin, derdhi dy bidona me benzinë në makinën e Flor Mumajesit (DETAJET)

Hetimet e policisë kanë zbuluar atë që dyshohej që në fillim, se zjarri në një parking nëntokësor në Tiranë ishte i qëllimshëm dhe kishte...

Lajmet e fundit