Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Flojera Davidhi

Asnjë problem me pasurinë dhe figurën, vettingu konfirmon në detyrë gjyqtraen e Korçës, por e dërgon Flojera Davidhin në ILD për çështjen e 2009

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmon në detyrë të gjyqtaren e Korçës, Flojera Davidhi. Gjatë seancës dëgjimore të hënën nuk u evidentuan probleme për pasurinë...

Lajmet e fundit