Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Floida Kerpaci

Kryemadhi e quan studente të shkëlqyer, por diploma e Floida Kërpaçit është e mbushur me 5-a (FOTO)

Kryetarja e LSI-së ka promovuar Floida Kërpaçin, duke e cilësuar si "studentja e shkëlqyer e farmacisë". Sipas Kryemadhit, LSI-së i bashkohen...

Në kafe me një grup të rinjsh nga Durrësi, Floida Kërpaçi e LSI: Të lodhur dhe të acaruar nga qeverisja, më 25 prill mundësi...

Floida Kërpaçi, kryetarja e LRI ka publikuar një foto me një grup të rinjsh duke pirë kafe në qytetin e Durrësit. ...

Besa Shahini njoftoi largimin në përfundim të mandatit, reagon Floida Kërpaçi: Vijnë, shkatërrojnë dhe ikin, ky është modeli i tyre

Ministrja e Arsimit Besa Shahini deklaroi në një intervistë se në fund të mandatit do të largohet nga qeveria dhe Shqipëria. ...

U tha se testi i letërsisë u bë qëllimisht me gabime, Floida Kërpaçi: Kur drejtojnë të papërgjegjëshmit, shkatërrohet e ardhmja e brezit të ri

Ish deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar në lidhje  me deklaratën që ka bërë Qendra e Shërbimeve Arsimore. Ajo është...

‘Një palë pranga në duar në protestë, një kapërcim gardhi policor, të garantojnë një mandat deputeti! Aq shumë eksitohen saqë…’ (Me kë e ka...

Ish-ministri i LSI Ylli Manjani ka bërë një koment tejet ironik, mesa duket i frymëzuar nga përplasjet e aktorëve të politikës, dje për Teatrin....

‘Je njeri që flet kur të ngulet piruni’, Kërpaçi i kthehet keq Spiropalit: Mamica, Skënderbeu nuk ka shpëtim

Ish- deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi i është kthyer keq ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila...

Raporti i OSBE/ODIHR, ish-deputetja e LSI i kujton burgun Ramës: Numëroni vitet

Pas publikimit të raportit paraprak të OSBE/ODIHR lidhur më procesin zgjedhor në Shqipëri, reagon Ish-deputetja e LSI Floida Kerpaçi. Nëpërmjet një...

‘Qeverisë i ka ardhur fundi’, Kërpaçi: Tani vendi i përket rinisë

Ish- deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi ka dal në një konferencë për mediat nga selia e partisë së saj. ...

Burgosen protestuesit, Kërpaçi: Gjyq politik ndaj të rinjve që mbrojtën të drejtat

Ish- deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi ka reaguar për situatën politike në vend. Kërpaçi është ndalur te masa...

Lajmet e fundit