Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

fleta e votimit

Murrizi: Celibashi e donte me emra, këta e bënë fletën me numra si gara qensh! Një emigrant më ofroi 3000 franga vetëm të hapim...

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Myslim Murrizi ka treguar sot në “Open” se një emigrant i ka shkruajtur atij, madje i ka premtuar 3000...

Celibashi bën njoftimin e rëndësishëm: Printohen fletët e votimit për 6 qarqe të vendit

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka njoftuar se kompania sllovene Cetis ka përfunduar printimin dhe paketimin e fletëve të votimit për...

Jeni të paqartë për mënyrën e votimit? Celibashi i shpjegon të gjitha: Bëni kujdes sepse ju del e pavlefshme nëse votoni partinë dhe…

Kryetari i KQZ Ilirjan Celibashi ka shpjeguar me detaje procesin e votimit në fletët e reja që u miratuan për zgjedhjet e 25 prillit...

Kryemadhi flet për modelin e fletës së votimit: U zvarrit sepse ka xhelozi individuale në KQZ. Ne si LSI e kemi më të lehtë…

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi tha se çështjet politike në Shqipëri nuk i zgjidhin ambasadorët, por vetë politikanët. Ajo komentoi vizitën e ambasadores amerikane...

E vendosi KOLEGJI ZGJEDHOR/ Këto janë fletët e votimit për 12 qarqet e vendit, Bindja Demokratike ndryshon logon (FOTOT)

Ditën e djeshme Kolegji Zgjedhor vendosi përfundimisht që fletët e votimit për zgjedhjet e 25 prillit do të jenë me numra dhe jo me...

Kolegji mori vendimin për fletët me numra, reagon Ivi Kaso: Edi Rama ka turp nga kandidatët, as ky truk nuk ka për ta ndalur...

Ditën e sotme Kolegji Zgjedhor mori vendimin që fleta e votimit në zgjedhjet e 25 prillit të ejtë me numra dhe jo me emrat...

E vendos Kolegji Zgjedhor: Fleta e votimit do të jetë me numra, rrëzohet kërkesa e Partisë Demokratike

Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar kërkesën e Partisë Demokratike që fleta e votimit për zgjedhjet e 25 prillit të jetë me emrat e kandidatëve.Në 25...

Debati për fletën e votimit, përfaqësuesi i PS merr shembull Kosovën: Shqiptarë ata, shqiptarë ne! Nëse bëhet me emra del si gazetë, duhet 1...

Kolegji Zgjedhor është mbledhur ditën e sotme për të shqyrtuar ankesën e PArtisë Demokratike për fletën e votimit, pasi Pd kërkon që fleta të...

Ivi Kaso: Bindja Demokratike të garojë pa logo në zgjedhje, PD ka 30 vite që mbën logon e njëjtë

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Ivi Kaso, ka kërkuar para Kolegjit zgjedhor që Bindja Demokratike të garojë pa logo në zgjedhjet e 25 prillit.Ai tha...

Mblidhet Kolegji Zgjedhor, LSI i bashkohet kërkesës së PD, pritet të merret vendimi për fletën e votimit dhe logon e Bindjes Demokratike

Ka filluar mbledhja në Kolegjin Zgjedhor, ku pritet të merren vendimi se si do të jetë fleta e votimit për zgjedhjet e 25 prillit.Ditën...

Lajmet e fundit