Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

fle

Video virale/ Me kokën ulur dhe syt mbyllur, Biden “fle” gjatë takimit me kryeministrin e Izraelit

Një video e presidentit të SHBA, Joe Biden është bërë virale ku Joe Biden shihet duke "fjetur” gjatë një takimi me kryeministrin e Izraelit,...

La Blerimin se nuk i pëlqente në shtrat, Erjona Sulejmani tregon nëse do kalonte një natë me Ronaldon

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të ekranit. Erjona bëri...

Lajmet e fundit