Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

flamuri serb

“Nëse çështja është se kush djeg më shumë flamuj…”, Vuçiç flet edhe për Kosovën: Do të humbasin kohë…

Presidenti i  Serbisë Aleksandër Vuçiç ka folur për Kosovën gjatë fjalës së tij. Ai tha se Kosova është e lirë që të marrë pjesë...

Dogjën flamurin e Serbisë, policia shoqëron disa nga protestuesit, mes tyre edhe minorenë

Policia e Tiranës ka shoqëruar në Komisariat disa nga protestuesit pas tubimit të thirrur nga Sali Berisha kundër vizitës së Presidentit serb Aleksandër Vuçiç...

“Zot, ruaje Shqipërinë nga të marrët”, Rama poston videon teksa i riu bie nga lartësia kur përpiqet të tërheqë flamurin serb

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social “Tik Tok” videon kur një i ri në Tiranë që tenton të tërheqë flamurin serb nga...

Djegia e flamurit serb në protestën e Berishës, reagon kryeministri Rama: Turpin do ta mbajnë ata që e kanë

Kryeministri Edi Rama reagon për djegjen e flamujve serbë në protestën e zhvilluar këtë pasdite në Tiranë, përballë Kryeministrisë. Duke replikuar me ndjekësit në...

Tym e flakë përpara Kryeministrisë, protestuesit djegin dhe shkelin me këmbë flamurin e Serbisë

Mijëra protestues janë mbledhur përpara Kryeministrisë në një tubim të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha kundër ardhjes së Presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Shqipëri...

Fieraku i vë flakën flamurit serb: Të reagojnë të gjithë shqiptarët… (VIDEO)

Një incident ka ndodhur sot në qytetin e Fierit. Mësohet se Kristaq Ziu ka lyer me benzinë dhe ka djegur flamurin serb, ndërsa mbi...

Lajmet e fundit