Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

flamur noka

Flamur Noka: PD dhe Aleanca për Ndryshim po korr një fitore të thellë e historike

Kandidati i PD-së, Flamur Noka në një deklaratë për media tha se PD dhe Alanca për Ndryshim do të korrë një fitore të thellë...

Socialisti me teser partie i del para Bashës dhe pret me gërshërë kartën e PS: Duam ndryshimin (VIDEO)

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar sot qytetin e Kamzës ku është takuar aty dhe me qytetarë të ndryshëm. Një prej tyre i...

E thotë Flamur Noka: Basha u ka kërkuar njerëzve të mos grumbullohen, por ata janë vetë të paduruar për të larguar Rilindjen

Politikani i djathtë Flamur Noka është shprehur mbrëmjen e djeshme se kreu i PD Lulzim Basha është kundër grumbullimeve, kur shkon në qytete të...

Flamur Noka i bindur: Në Tiranë marrim 20 mandate, Majko e ka pranuar se është i “ikur”

Kandidati për deputet në listën e Partisë Demokratike Flamur Noka foli për situatën parazgjedhore në vendin tone, ku tha se Tirana është një sfidë...

Flamur Noka i bindur: Në Tiranë marrim 20 mandate, më pak nuk diskutohet

Ish-deputeti i PD-së dhe njëkohësisht kandidat në listën e Tiranës për zgjedhjet e 25 prillit, Flamur Noka, u shpreh sot i bindur se partia...

Flamur Noka bën deklaratën e fortë: Vrasja e 71 vjeçarit Lefter Zhidru ishte vendim politik

Ish-ministri i Brendshëm në qeverinë Berisha, Flamur Noka, ka deklaruar se ekzekutimi i 71 vjeçarit Lefter Zhidru nga RENEA në qytetin e Elbasanit ishte...

Nuk ishte në listën e Kukësit, Flamur Noka tregon në cilin qytet do kandidojë si deputet në 2021: Shkoj ku më thotë partia

Ish-deputeti i PD-së, gjithashtu ish-ministri i brendshëm, Flamur Noka ka thënë se nuk e la ai qarkun e Kukësit, por në konsultim me partinë...

Flamur Noka sulmon policinë për ngjarjen në Elbasan: Të paaftë, ju bëri zbor një plak 71-vjeçar

Ngjarja e sotme ku mbetën të plagosur dy të rinj dhe u ekzekutua nga RENEA 71-vjeçari Lefter Zhidru ishte diçka tronditëse për qytetin e...

E BUJSHME/ PD nis votimin e kandidatëve nga anëtarësia, del lista e parë me EMRA, mungon Flamur Noka, kualifikohet vëllai i Çim Pekës

Anëtarët e PD janë thirrur të votojnë në bllok për listën e kandidatëve ose të refuzojnë një prej tyre. Me vendim...

Parkoi BMW si ‘pasha’ para Teatrit, Flamur Noka e pëson keq, policia i vë gjobë (FOTO)

Ish-deputeti i PD Flamur Noka ka marrë një gjobë të majme ditën e sotme pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. ...

Lajmet e fundit