Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

flamur nok a

“Të japë llogari për aferën me McGonigal”, Noka-Ramës: Jep dorëheqje nesër para shqiptarëve!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike,  Flamur Noka ka kërkuar që kryeministri Edi Rama të japë dorëhiqjen nesër para shqiptarëve. Deputeti i PD thotë se...

Jeni penduar që i hodhët miell Ramës në Kuvend? Flamur Noka përgjigjet për herë të parë

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka riktheu në vëmendje mbrëmjen e sotme rastin, kur i hodhi miell në fytyrë Kryeministrit Edi Rama në parlament...

“Të jemi bashkë për një qëllim”, Noka thirrje Alibeajt: Tërhiqni PADINË, t’u japim sinjalin e BASHKIMIT demokratëve

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka komentuar bashkëpunimin mes grupit të Enkelejd Alibeajt dhe Sali Berishës për të dalë me një...

“Bandat paguajnë oficerë”, Noka: TIMS u sulmua nga brenda për të zhdukur lidhjet e krimit me Policinë, u fshinë të dhënat e kriminelëve

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka, komentoi mbrëmjen e sotme sulmet kibernetike dhe dhe në veçanti bllokimin e sistemit TIMS. Noka u shpreh në...

“Bandat do të lulëzojnë”, Flamur Noka paralajmëron se çfarë do të ndodhë pas legalizimit të kanabisit në Shqipëri

Deputeti Flamur Noka ka reaguar për legalizimin e kanabisit për përdorim mjekësor në vendin tonë. Ai parajmëroi se me legalizimin e kanabisit, në Shqipëri...

Flamur Noka “shpërthen” ndaj Bashës: Unë di shumë PAZARE të Lulit, s’ka dashur kurrë të bëhej kryeministër

Deputeti demokrat, Flamur Noka ka akuzuar sërish mbrëmjen e sotme ish kreun e PD-së, Lulzimm Basha, duke thënë se nuk ka dashur kurrë fitoren...

Lajmet e fundit