Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

flamur lleja

SHÇBA zbardh përplasjen në Mamurras: Të afërmit e ish-deputetit u bënë pritë policëve, David Madani nxori armën e shërbimit dhe i paralajmëroi; plagosi Nikoll...

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Akesat në Policinë e SHtetit, zbardh ngjarjen e ndodhur pasditen e djeshme në qendër të Mamurrasit, ku u...

Arrestohet oficeri i policisë David Madani, plagosi dy kolegët dje në Mamurras dhe të afërmin e ish-deputetit

Oficeri i patrullës David Madani është arrestuar nga SHÇBA-ja. Madani dje, në tentativë për të ndaluar disa persona që nuk iu bindën urdhrit të...

FOTO/ Mbërrijnë te Trauma dy policët e plagosur; një me karrocë, tjetri i shtrirë në barrelë

Kanë mbërritur në repartin e Traumës te Spitali Ushtarak dy efektivët e plagosur sot në Mamurras, pas një konflikti me të afërm të ish-deputetit...

E thotë policia: Dy efektivët dhe Nikoll Vorfin në Mamurras i plagosi pa dashje polici i patrullës. Nxorri armën e shërbimit dhe… (EMRI)

Policia e Kurbinit ka dalë në një njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen që ndodhi sot në mesditë në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy...

Zbardhen emrat, kush janë tre vëllezërit Fufi; të afërm të ish-deputetit të PD që plagosën policët në Mamurras në mes të ditës pasi dolën...

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e sotme në Mamuras, e cila përfundoi me plagosjen e dy efektivëve të policisë, Ilir...

EMRAT: Dy policë të plagosur në mes të Mamurrasit dhe një qytetar, dyshohet për shkëmbim zjarri (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Ilir Zeka dhe Flamur Lleja raportohet se janë dy efektivët e patrullës së Policisë së Mamurrasit të cilët kanë mbetur të plagosur si pasojë...

Lajmet e fundit