Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Flamur Alsela

VIDEO/ Shembet magazina e firmës Amazon në Itali, humb jetën punëtori shqiptar (EMRI-FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Alessandrias në rajonin e Piemontes në Itali.  Një magazinë që po ndërtohej dhe që i...

Lajmet e fundit