Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

flake

Zjarr i madh në Qytet Studenti, “shpërthen” në flakë magazina e rrobave

Flakët e zjarrit pasditen e sotme kanë përfshirë një magazinë me rroba. Sipas informacioneve paraprake mësohet në Qytet Studenti në një magazinë me rroba...

Zjarr i madh në restorantin e “Gega Oil”, rrezikon dhe karburanti, njerëzit vrapojnë të alarmuar (Video)

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në një restorant të “Gega Oil” në Krujë. Zjarri po përhapet me shpejtësi, por ajo që...

PAMJET: Kulla e “China Telecom” shpërthen në flakë, shkrumbohet fasada 200 metra e lartë

Një zjarr masiv përfshiu një ndërtesë të lartë zyrash në qendër të qytetit Changsha, kryeqyteti i provincës jugore të Kinës, Hunan. Pasditen e kësaj...

Fiket zjarri në fabrikën e sfungjerëve në Kombinat, një punëtor i asfiksuar përfundon në spital

Forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit që përfshiu sot fabrikën e sfungjerëve në Kombinat. Flakët që kanë përfshirë fabrikën e sfungjerëve, rrezikuan...

Flakë të mëdha në Qafën e Llogarasë, Palasa “kuqon” nga zjarri (PAMJET)

Një zjarr i madh ka rënë në zonën e pyllëzuar në Qafën e Llogarasë mbrëmjen e sotme dhe prej orësh flakët vazhdojnë. Deri tani...

Shikoni PAMJET: Mercedesi shpërthen në flakë në autostradën e Saukut

Një mjet tip Mercedes Benz E Class ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e kësaj të hëne në autostradën e Saukut. Mjeti ka qenë duke...

Pas sherrit me pronarin ku punonte, vajza në Ksamil i vë flakën makinës së tij dhe arratiset

Një makinë që ishte e parkuar në një garazh në Ksamil është gjegur mëngjesin  e sotëm. Bëhet me dije se rreth orës 09:20, në Ksamil,...

E RËNDË/ Merr flakë makina në ecje në aksin Lushnjë- Rrogozhi, 4 të rinj me plagë djegieje dërgohen me urgjencë në spital

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lushnjë- Rrogozhin, në vendin e quajtur “Rotondo e Çermës”, ku një makinë është përfshirë nga...

Shpërthen në flakë mjeti në aksin Lushnje-Rrogozhinë, dy pasagjerët hidhen gjatë ecjes

Një makinë ka marrë zjarr gjatë ecjes në aksin rrugot Lushnje-Rrogozhinë, në afërsi të fshatit Zhamë. Mësohet se shoferët e tjerë kanë njoftuar drejtuesin e...

VIDEO/ Incident në koncertin e Ylli Limanit, çfarë i ndodhi këngëtarit?

Këngëtarit Yll Limani i ka ndodhur një incident gjatë një koncerti. Teksa ai ka qenë duke performuar në skenë, gati sa “nuk ka djegur” dorën...

Lajmet e fundit