Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

flagrance

Dyshohet të ketë abuzuar seksualisht me një 12-vjeçar, arrestohet në flagrancë 39-vjeçari në Tiranë

Një 39-vjeçar ështe arrestuar në flagrancë nga Policia e Tiranës pasi dyshohet se ka abuzuar me një të mitur. Uniformat blu bëjnë me dije se...

EMRAT/ Policia kap në flagrancë 4 persona nga Tirana, po tentonin të vidhnin transformatorin e energjisë elektrike

Policia ka arrestuar në flagrancë 4 persona, të cilët po tentonin të vidhnin transformatorin e energjisë në fshatin Romanat të Durrësit.Bëhet me dije se...

Kapet në flagrancë duke vjedhur banesën e një gruaje, arrestohet 56-vjeçari (DETAJE)

Policia e Kavajës ka arrestuar një 56 vjeçar, pasi është kapur në tentativë për të vjedhur. Burime nga blutë bëjnë me...

Godet policin bashkiak, arrestohet në flagrancë 55-vjeçari (EMRI)

Një person ka përfunduar në pranga pasi ka goditur për shkak të detyrës një punonjës të policisë bashkiake. Mësohet se 55 vjeçari...

Shkon në burgun e Fierit për të vizituar kushëririn, bie në pranga 28 vjeçari

Një i ri ka shkuar për të vizituar kushëririn e tij që po vuan dënimin në Burgun e Fierit, por është arrestuar në flagrancë....

Tenton të korruptojë policin, arrestohet në flagrancë shoferi (Emri)

Sërish një rast tjetër mitdhënie ku shoferi tenton të korruptojë policin për të mos marrë masën administrative për shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor....

Humb kontrollin e makinës, aksidenton rendë udhëtarët

Specialistët e Seksionit të Qarkullimit të Policisë e Rrugore Fier, kanë arrestuar në flagrancë një shtetas i cili ka humbur kontrollin dhe ka dëmtuar...

Lajmet e fundit