Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Fjoralba Ponari

“Fytyra e shëmtuar e VIP-ave”, Fjoralba reagon ashpër ndaj banorëve: Kope shpellarësh që bëjnë ‘tabelë qitje’ një person

Moderatorja Fjoralba Ponari reagon ashpër ndaj mënyrës sesi po luajnë dhe asaj çfarë kanë shfaqur deri tani në "Big Brother VIP" banorët. Sipas saj,...

Moderatorja shqiptare në zi, nëna e saj përcillet sot në banesën e fundit

Ditën e djeshme moderatorja Fjoralba Ponari humbi personin e saj të shtrenjtë, nënën. Nëna e saj u nda nga jeta në moshën 54-vjeçare pas një...

Rezart Veleshnja lëshon thumbat në “ajër”, habit me deklaratat e tij: Iku koha e vlerave, është koha e antivlerave dhe e …

Pas Eneda Tarifës dhe Xhemi Shehut rolin e prezantuesës së spektaklit më të madh të humorit, Portokalli, e zuri moderatorja simpatike Fjoralba Ponari. Si çdo...

“Transformohem si njeri”, moderatorja shqiptare flet për herë të parë për problemet me shëndetin mendor

Fjoralba Ponari është kthyer një nga figurat më të dashura të ekranit dhe të shumtë janë ata të cilët kuriozë mezi presin ndodhitë dhe...

E mbante sekret prej kohësh, Fjoralba Ponari publikon foton me të dashurin

Fjoralba Ponari është një nga personazhet publikë më të komentuar së fundmi, kjo është për shkak të pamjes së jashtme për të cilën është...

E mbajti sekret prej kohësh, ja kush është sportisti që i ka ‘rrëmbyer’ zemrën Fjoralba Ponarit (EMRI-FOTO)

Fjoralba Ponari është një nga personazhet publikë më të komentuar së fundmi, kjo është për shkak të pamjes së jashtme për të cilën është...

Ku e ke bosin e madh? Fjoralba Ponari i kthehet keq fansit: I thashë të kalonte nga shtëpia jote që të…

Fjoralba Ponari është bërë një nga personazhet më të komentuar he me të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja bukuroshe është shumë...

Me LOT në sy, Fjoralba Ponari tregon momentet e makthit që përjetoi: Më sulmuan fizikisht, më kërcënuan me thikë

Fjoralba Ponari ditën e sotme me lot në sy ka rrëfyer historinë e saj kur një person e ka sulmuar fizikisht. ...

Moderatorja flet pa doreza për virgjërinë: Kur vjen koha e martesës vajzat qepen, sikur ajo pika e gjakut do i…

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka folur pa doreza për virgjërinë. “Si mendon, virgjëria në Shqipëri është tabu apo injorancë?”, është...

‘S’ka mundësi të jesh kaq e mirë’, moderatorja tregon anën e saj ‘më të errët’ (FOTO)

Gjatë ditëve të karantinës, moderatorja Fjoralba Ponari ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram. Bukuroshja ka gjetur kohën...

Lajmet e fundit