Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

Fjolla Morina

Fjolla Morina pozon nga vaska, ka një mesazh pas lirimit nga qelia (FOTO)

Ditën e djeshme mediet raportuan se këngëtarja kosovare Fjolla Morina u arrestua nga Policia në Prishtinë. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, në një...

“Ja ku jam”, këngëtarja Fjolla Morina REAGON pas lajmit të arrestimit (FOTO)

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina ka reaguar pak pas  qarkullimit të lajmeve për arrestimin e saj ditën e sotme në Prishtinë.  Ajo ka publikuar  disa foto...

ARRESTOHET sërish këngëtarja Fjolla Morina

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina është arrestuar sërish sot nga Policia e Kosovës, pasi kërkohej nga autoritetet në Shqipëri. Mediet kosovare bëjnë me dije se Fjolla...

E mbuluar me shami, Fjolla Morina shfaqet krejtësisht ndryshe (FOTO)

Këngëtarja Fjolla Morina këtë herë është shfaqur ndryshe në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një foto ku shihet e mbuluar me shami, teksa...

“Beqar dhe i lirë si zogu”, merr fund lidhja e Fisnik Sylës me Fjolla Morinën

Prej disa kohësh në media po qarkullon lajmi se këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre. Fisniku ka...

Fjolla Morina shtatzënë? Përgjimet e reja të Fisnikut në lidhje me mashtrimin e 18 mijë eurove në Maldive e nxorën “zbuluar” këngëtaren

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina dhe partneri i saj Fisnik Syla, sërish janë përfshirë në nëj tjetër skandal, kësaj here në një skandal përgjimesh. Fjolla...

DENONCIMI/ Bashkëshorti i Fjolla Morinës i kërkoi qytetares 10.500 euro dhe i premtoi vend pune për djalin në Belgjikë, por…

Naxhije Shkreta, një qytetare nga Durrësi tregon sesi ka rënë pre e mashtrimit nga ana e shtetasit Fisnik Syla. Ky i fundit i premtoi...

Pas daljes nga burgu Fjolla Morina do i futet politikës? Këngëtarja i habit të gjithë me deklaratën e saj

Këngëtarja Fjolla Morina ditën e djeshme votoi në Fakuletin e Filologjisë në Prishtinë për kryetarin e ardhshëm të komunës. Pak ditë pasi ajo ka dalë...

Pas lirimit nga burgu, Fjolla Morina bën ndërhyrjen estetike në fytyrë (FOTO)

Fjolla Morina është duke e shijuar lirinë që pas daljes nga paraburgimi pak ditë më parë. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke...

Fjolla Morina i dha fund martesës? Fisnik Syla reagon për herë të parë dhe habit me deklaratën

Një ditë më parë lajmi se Fjolla Morina dhe Fizkuk Syla mund ti kenë dhënë fund martesës së tyre “pushtoi” rrjetin. Ky lajmi erdhi pasi...

Lajmet e fundit