Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Fjolla Morina

I dashuri i Fjolla Morinës u nda nga jeta pak muaj më parë, flet për herë të parë këngëtarja

Kohëve të fundit Fjolla Morina është shkëputur disi nga vëmendja e medias dhe mesa duket jo më kot. Ditën e sotme ajo...

Plas sherri në “Dance With Me”, Vera Grabocka kap për flokësh Fjolla Morinën

Vera Grabocka njihet për disiplinën e saj në punë, por mesa duket kjo disiplinë ka kaluar cakun me një nga konkurrentët e spektaklit të...

Skandalet e vitit në showbiz-in shqiptar

Edhe viti që sapo lamë pasë ishte i mbushur me ngjarje nga më të ndryshmet. Natyrisht nuk munguan as skandale të cilat ishin kryetituj...

Lajmet e fundit