Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Fjolla Morina

U gjet i vrarë në Ulqin, Fjolla Morina reagon për vdekjen e ish-shefit të policisë, çfarë i lidh me njeri-tjetrin?!

Fjolla Morina ka reaguar për vdekjen e ish-shefit shqiptar të Policisë në Ulqin, Rudolf Elezovic që u konfirmua nga policia malazeze, pas gjetjes së...

U nda nga biznesmeni Fisnik Syla dhe abortoi fëmijën? Fjolla Morina bëhet e “gjallë” dhe i sqaron njëher e mirë të gjitha

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më të lakuara nga mediat rozë. Arrestimi nga policia, lirimi i saj, gjyqi, martesa me Fisnik Sylën kanë...

I bënte karshillëk policisë, pas shpalljes në kërkim ndërkombëtar, Fjolla Morina mbyll rrjetet sociale

Prokuroria e Kukësit ditën e djeshme e ka shpallur në kërkim ndërkombëtar këngëtaren Fjolla Morina, e cila është dënuar me 6 vite burg me...

Prokuroria e Kukësit shpall në “kërkim ndërkombëtar” Fjolla Morinën, këngëtarja është dënuar me 6 vite burg për “trafik armësh”

Prokuroria e Kukësit ka shpallur në kërkim ndërkombëtar këngëtaren Fjolla Morina, e cila është dënuar me 6 vite burg me akuzën për “trafik të...

Fjolla Morina feston ditëlindjen në arrati, merr dhuratën e veçantë nga Fisniku dhe urimin më të ndjerë nga vajza… (FOTO)

Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj Fisniku janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë pas martesës në ishujt Maldive pak javë më...

“U sëmur kur e mori vesh që i biri është martuar me Fjollën”, Fisnik Syla tregon raportin e këngëtares me të ëmën e tij

Fjolla dhe Fisnik Syla  janë dy emrat më të lakuar së fundmi. Lidhja e tyre, pushimet luksoze dhe martesa e çiftit bënë jo pak...

I bën ‘karshillëk’ shtetit nga Maldivet me burrin milioner, Gjykata e Kukësit dënon me 6 vite burg Fjolla Morinën

Këngëtarja Fjolla Morina është dënuar me 6 vite burgim nga gjykata e Kukësit për veprën penale ‘trafikim të armëve’. Vendimi është marrë pak minuta më...

‘Armën e mbaja se isha nënë e vetme’, Fjolla Morina i tregon të gjitha, ja si është njohur me Fisnik Sylën

Fjolla Morina dhe biznesmeni, Fisnik Syla, janë një ndër çiftet më të përfolur në showbizin shqiptar. Çdo ditë në media del një detaj i...

Shtatzënë dhe shumë e lumtur, biznesmeni i ulet në gjunjë dhe i propozon në Maldive, Fjolla Morina i thotë ‘PO’ (VIDEO)

Fjolla Morina sigurisht nuk mund të thoshte fjalë tjetër përveçse “po”. Partneri i saj Fisnik Syla i ka bërë sot një...

Fjolla Morina është shtatzënë në pritje të fëmijës së tretë, me biznesmenin Fisnik Syla (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina duket se është në pritje të fëmijët së tretë. Ajo po kalon disa pushime në Dubai...

Lajmet e fundit