Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

fjodora fjora

“Ulërimat e mia i dëgjoi i gjithë aeroporti”, moderatorja shqiptare rrëfen të papriturën që i ndodhi në Turqi

Moderatorja Fjodora Fjora ka rrëfyer një histori me djalin e saj, teksa ndodheshin në aeroportin e Bodrumit në Turqi. Ajo ka thënë në një intervistë...

VIDEO/ E mahnitur nga dasma, Fjodora Fjora habit me “propozimin” për Behgjet Pacollin: Bac nëse ndahesh me rusen…

Moderatorja Fjodora Fjora ka kujtuar e mahnitur një nga dasmat më të njohura ku ajo ka qenë e ftuar, ajo e Behgjet Pacollit me...

Për herë të parë, Fjodora Fjora publikon foton kapur dorë për dore me partnerin

Fjodora Fjora është ndër moderatoret më të pëlqyera në ekranet televizive shqiptare. E pranishme me shumë formate, ajo njihet edhe si ndër personat më të...

Moderatorja i harron emrin, revoltohet gazetari shqiptar, plas sherri në mes të studios: E ke nga mosha

Një episod i pakëndshëm ka ndodhur mes dy moderatorëve shqiptarë pasditen e sotme në emisionin “Ditë pas Dite”. Moderatorja Fjodora Fjora dhe Ronaldo Sharka kanë...

Tjetër largim nga media, e konfirmon vetë moderatorja ‘live’: Po punoj për emisionin tim në një ekran të ri

Moderatorja Fjodora Fjora dhe emisioni i saj “Chic” nuk do të transmetohen më në televizionin “News 24”. Këtë lajm e ka...

Gazetarja shqiptare prezanton djalin e birësuar, del për herë të parë në intervistë me të

Gazetarja Fjodora Fjora ka vendosur së fundmi të prezantojë djalin e saj, Alteon, para publikut. Pak ditë më parë ata u shfaqën në një...

‘Kam vathë që kushtojnë sa një shtëpi’, moderatorja shpjegon të vërtetën e deklaratës së bujshme

“Kam mbajtur vathë që kushtonin sa një shtëpi”, kjo ka qenë deklarata e moderatores Fjodora Fjora e bërë disa kohë më parë në një...

Disa vite më parë birësoi Alteon, flet moderatorja: Kam hequr dorë nga martesa…

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fjodora Fjora para 4 vitesh guxoi të birësonte një djalë të vogël, i cili quhet Alteo, ndonëse ishte beqare....

‘Nuk e dua kunatën’, moderatorja shqiptare e thotë troç: Shyqyr jetojmë larg

Fjodora Fjora është një gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri. Gazetarja njihet për karakterin e drejtpërdrejtë, ndërkohë që së...

Birësoi Alteon para 4 vitesh, rrëfehet moderatorja e njohur: Ja çfarë i them kur kërkon babin…

Fjodora Fjora, moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar është rrëfyer si asnjëherë më parë për jetën personale. ...

Lajmet e fundit