Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Fjalimi i Ramës për Kosovën/ Nishani: Ushtari i Beogradit në Tiranë

Fjalimi i Ramës për Kosovën/ Nishani: Sakrificat e luftëtarëve të UÇK s’kanë nevojë për skuthllikun e filoserbit

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani e ka quajtur fjalimin e sotëm të Ramës për aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit si një tragjikomedi për t’u...

Lajmet e fundit