Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

fjala e fundit

Mimi Kodheli mban fjalimin e fundit në Kuvend, kolegët të prekur e duartrokasin: Nuk kam bërë mrekullira, ama angazhimi ka qenë maksimal, faleminderit!

Deputetja Mimi Kodheli ka mbajtur pak më parë fjalën e fundit në Kuvend, si deputete, shkruan newsbomb.al. Ajo ka falenderuar Gramoz Ruçin, kolegët dhe...

Lajmet e fundit