Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

fitues

Del kandidati i parë i Primareve të PD, ja kush e fitoi në Memaliaj

Është mbyllur procesi i numërimit të votave në Primaret e Bashkisë së Memaliajt ku kandidati Albert Malaj ka dalë fitues me diferencë të madhe...

Rastësi? Si e parashikoi Endri Prifti fituesen e “Kënga Magjike” 2022

Këngëtarja Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike”. Kënga e saj “I paftuar” ishte më e votuara nga artistët,...

Ardit Gjebrea i përgjigjet Endri Priftit për paracaktimin e fituesit te Kënga Magjike: Pak më shumë respekt për…

Moderatori Ardit Gjebrea ka regauar pas deklaratës së këngëtarit Endri Prifti, i cili dje tha se janë paracatuar fituesit e Këngës Magjike. Prifti shkruante se...

Përfundon Maratona e Tiranës, mësoni fituesit për çdo kategori

Edicioni i gjashtë i Maratonës së Tirnaës ka përfunduar. Në eventin më të madh sportiv në vend morën pjesë rreth 2500 vrapues nga e...

Numërohen votat për kryetar të FRPD në Kavajë, Lushnjë, Fushë-Krujë dhe Sarandë

Janë numëruar votat për kryetar të FRPD në katër degë të tjera të Partisë Demokratike. Numërimi ka përfunduar në Kavajë dhe fitues është shpallur Arnold...

“Qëndroni me Ukrainën”/ PREKËSE, fituesit kanë xhiruar klipin e këngës mes rënojave dhe bomardimeve, ja pse nuk e publikuan në Eurovision

Ukraina mbrëmjen e djeshme arriti që të triumfonte në festivalin e Eurovision. Ndonëse shumë kritikë e konsideruan si një “fitore të pamerituar”, për shkak...

Përcaktohen 10 finalistët e fundit të Eurovision 2022, ja kush arriti të festonte

Në Torino u mbajt nata e dytë e gjysmëfinales së kompeticionit më të rëndësishëm të muzikës evropiane “Eurovision Song Contest 2022” Në skenën madhështore në...

Dalin përgjigjet e lotarisë amerikane, ja ku mund të shihni nëse jeni fitues

Përgjigjet e Lotarisë Amerikane kanë dalë pak minuta më parë. Tashmë të gjithë qytetarët që kanë aplikuar mund të kontrollojnë nëse janë përzgjedhur ose...

Zgjedhjet në Serbi, Exit-Poll nxjerr fitues partinë e Vuçiç

Serbia ka organizuar gjatë ditë së sotme zgjedhje të trefishta. Zgjedhjet presidenciale, zgjedhjet e parakohshme parlamentare dhe zgjedhjet për Kuvendin e Beogradit dhe 13 qytete...

As Iliri dhe as Donaldi, ja kush e fiton BBV sipas Meri Shehut: Favorizim përmes yjeve ka…

E teksa na ndajnë dy ditë nga finalja e BBV, astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin se kush mund të jetë fituesi i këtij...

Lajmet e fundit