Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

fitorja

Edi Rama: Duhet riorganizim tërësor i PS, që fitorja të mos na zërë sytë! Partia të hapet, se sa herë mblidhemi vetëm e komplikojmë...

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, e ka bërë të qartë në punimet e Asamblesë që po mbahet tani në Pallatin e Kongreseve, se...

Fitorja e Kosovës dhe Shqipërisë, Meta: Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve, na ngritët zemrat peshë!

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas fitoreve të kombëtares së Shqipërisë dhe përfaqësueses së Kosovës në kulifikimet e EURO 2020. Me...

Zgjedhjet në Australi, konservatorët drejt mandatit të dytë

Koalicioni konservator në pushtet në Australi  është drejt fitimit të zgjedhjeve parlamentare. Në këtë mënyrë ata arrijnë mbajnë pushtetin. Sipas mediave...

Për herë të parë Tuzi drejtohet nga një shqiptar, flamuj kuq e zi dhe brohoritje, si u festua fitorja mbrëmë (VIDEO)

Tashmë zyrtarisht Komuna e Tuzit udhëhiqet nga një shqiptar. Nik Gjeloshaj ishte kandidati i koalicionit të bashkuar të partive shqiptare...


Lajmet e fundit