Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Fitore Pacolli

Deputetja shqiptare komenton Samitin në Turqi: Serbia tha fjalë fyese, asnjë nuk e duartrokiti

Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli ka përshkruar një situatë që ka ndodhur në Samitin e Antalias në Turqi, ku po marrin pjesë shtetet e...

Deputetja e Albin Kurtit fushatë kundër qeverisë shqiptare: Votoni “Krejt tjetër”, korrupsioni dhe krimi i organizuar u ka zënë frymën

Ndonëse ka vetëm pak javë që ka marrë detyrën e re, deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Fitore Pacolli duket se ka gjetur kohën për...

Lajmet e fundit