Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

fitim marku

U arrestua për ryshfet, Gjykata merr vendimin për mjekun e Traumës, Fitim Marku

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest shtëpie" për mjekun Fitim Marku. Ky i fundit u arrestua të premten në ambientet...

Arrestimi i mjekut te Trauma, Skënder Brataj: Po vriste njeri? Të më thotë një shqiptar që nuk ka dhënë lekë

Shefi i Ugjencës, Skënder Brataj, në lidhje me rastin e mjekut të Spitalit të Traumës, Fitim Marku, i cili u arrestua disa ditë më...

“Kur të mbarosh skanerin flasim”, zbardhen përgjimet që çuan në pranga mjekun e Traumës, i mori 100 mijë lekë pacientit

Fitim Marku, mjeku imazherist i Spitalit të Traumës në TIranë, u arrestua tre ditë më parë pasi u zbulua nga një operacion policor me...

U arrestua për ryshfet, mjeku i Traumës pëson ishemi cerebrale dhe dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Fitim Marku, mjeku i Spitalit të Traumës që u arrestua pak ditë më parë në një operacion të Policisë me agjent të infiltruar, është...

“Shfryhet” operacioni i Policisë te Trauma, vetëm një mjek në pranga, lirohen dy të tjerët

Dy nga bluzat e bardha që u shoqëruar dje nga Policia e Tiranës, pas një operacioni me agjent të infiltruar brenda spitalit të Traumës,...

Lajmet e fundit