Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

fiter bajrami

Meta uron festën e Fiter Bajramit dhe citon Kuranin: Lehtësoni dhe mos vështirësoni, MOS nxissni urrejtje!

Presidenti i vendit Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit. Në një postim në Facebook, Kreu i Shtetit shprehet se shumë...

Gramoz Ruçi uron besimtarët Myslimanë: Fitër Bajrami na i lehtëson sakrificat, na i shton shpresat dhe na e shumëfishon gëzimin

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar sot të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit. Nesër në mëngjes do të...

Komuniteti Mysliman bën NJOFTIMIN e rëndësishëm: Fitër Bajrami do të falet të enjten në sheshin “Skëndërbej”, ja cili është orari dhe programi

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se Fitër Bajrami do të falet ditën e enjte në orën 06:10 në Sheshin “Skënderbej”, Tiranë. Programi...

Bajrami bashkon shqiptarët, Elvis Naçi thyen rekorde pëlqimesh, në politikë Berisha sfidon keq Ramën

Fiter Bajrami, duket se ka bashkuar shqiptarët e kudondodhur. Pavarësisht ndasive të shumta ideore apo politike, duket se askush nuk e...

‘Është dita për të treguar dashurinë’, Meta shpërndan mesazhin e kardinalit: Harmonia e mrekullueshme ndërfetare aset i çmuar i shoqërisë tonë

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë mesazhin e kardinalit shqiptar, Ernest Troshan Simoni, i cili ka bërë një urim të veçantë për të gjithë besimtarët...

Basha ‘bashkon’ lutjet me besimtarët, uron Fitër Bajramin me një SURE

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. ...

Rama ‘mjaftohet’ me një foto, uron besimtarët për festën e Fitër Bajramit

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Pas një muaji të gjatë dhe të vështirë agjërimi,...

Meta uron Myslimanët për Fitër Bajramin me porosinë e Profetit Muhamed: Nuk do të jeni besimtarë deri sa ta doni njëri-tjetrin

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. “Zoti ua pranoftë agjërimin gjatë Muajit të...

Mami Elita dhe Zëri urojnë Fiter Bajramin më ëmbël se të gjithë: Ju shkoftë jeta… (FOTO)

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të pëlqyera gjithashtu. Pak kohë më parë ajo u...

Lajmet e fundit