Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

fisnik syla

 “Paska filluar këngëtarja të bëhet psikologe”, Fisnik Syla ironizon Fjolla Morinën (FOTO)

Biznesmeni Fisnik Syla ka reaguar pas deklaratës së ish-partneres së tij, Fjolla Morina. Këngëtarja “e thumboi” një ditë më parë përmes një postimi në...

Më një tufë parash mbi tavolinë, Fisnik Syla uron festën e Kurban Bajramit (FOTO)

Biznesmeni i njohur, Fisnik Syla është një prej emrave më të komentuar në mediat rozë për jetën luksoze që ai bën. Së fundmi, ai ka...

Fisnik Syla: Nuk dua të njihem si partneri i Fjollës, jam biznesmen i suksesshëm

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mbeten dy prej personazheve më të komentuar në mediat rozë. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, Syla ka deklaruar...

Nuk pagoi paratë për dy makinat luksoze, ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës sërish në telashe, mashtroi pronarin dhe u nis për Dubai

Biznesmeni dhe ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës, Fisnik Sylo u pretendua se bleu dy makina më 7 Prill të vitit 2021, në autosallonin “Matrix” në...

“Beqar dhe i lirë si zogu”, merr fund lidhja e Fisnik Sylës me Fjolla Morinën

Prej disa kohësh në media po qarkullon lajmi se këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre. Fisniku ka...

Fjolla Morina shtatzënë? Përgjimet e reja të Fisnikut në lidhje me mashtrimin e 18 mijë eurove në Maldive e nxorën “zbuluar” këngëtaren

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina dhe partneri i saj Fisnik Syla, sërish janë përfshirë në nëj tjetër skandal, kësaj here në një skandal përgjimesh. Fjolla...

DENONCIMI/ Bashkëshorti i Fjolla Morinës i kërkoi qytetares 10.500 euro dhe i premtoi vend pune për djalin në Belgjikë, por…

Naxhije Shkreta, një qytetare nga Durrësi tregon sesi ka rënë pre e mashtrimit nga ana e shtetasit Fisnik Syla. Ky i fundit i premtoi...

Fjolla Morina i dha fund martesës? Fisnik Syla reagon për herë të parë dhe habit me deklaratën

Një ditë më parë lajmi se Fjolla Morina dhe Fizkuk Syla mund ti kenë dhënë fund martesës së tyre “pushtoi” rrjetin. Ky lajmi erdhi pasi...

Del nga burgu Fjolla Morina? Kjo foto ngriti dyshimet për lirimin e këngëtares

Më 21 korrik Gjykata Themelore e Prishtinës vendosi që këngëtarja Fjolla Morina të qëndrojë 40 ditë në paraburgim pasi dyshohet për trafikim të armëve...

Fjolla Morina në burg, ja çfarë shkruan bashkëshorti i saj në rrjete sociale

Aventura e këngëtares së njohur Fjolla Morina, e cila ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për “trafik armësh”, mori fund më 19 korrik pas u...


Lajmet e fundit