Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

fiskalizim

BB: Fiskalizimi mund të rrisë barrën administrative të punës dhe kostot

Banka Botërore ka pranuar se fiskalizimi mund të rrisë barrën administrative të punës duke pasur parasysh volumin e madh të të dhënave që do...

Risia e e-Albania! Nga janari 2022, certifikata elektronike e fiskalizimit gjenerohet brenda 60 minutash

Falë e-Albania, nga janari i këtij viti, bizneset që do të paguajnë online, me kartë debiti ose krediti për marrjen e shërbimit, do të...

Biznesmeni i kundërvihet Jorida Tabakut: Pse gënjen? Çmimet më të larta i kanë kasat e Berishës dhe Bodes (DEBATI PËR FINANCAT)

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, në një postim në rrjetet sociale ka akuzuar qeverinë se duke filluar nga dita e sotme...

Lajmet e fundit