Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

fisi capja

Të afërmit e fisit Çapja në Elbasan ankohen se po i terrorizon policia

Pas ‘luftës’ së sotme mes Policisë dhe pjesëtarëve të fisit Çapja në Elbasan kanë ardhur edhe reagimet e para nga këta të fundit. ...


Lajmet e fundit