Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

fisi capja

Hoxha: Netflix do nxjerrë dokumentar për grupet e Elbasanit. Si e trafikojnë Çapjat kokainën në Londër, do dali dhe foto e Ramës me ta

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka thënë sot në “Opinion” se kompania e filmave NETFLIX do të nxjerrë së shpejti një dokumentar për grupet e...

‘Ishte objektivi më i lehtë ‘, Daily Mail ARTIKULL për Ravik Gurrën: Dy PISTAT e ekzekutimit mafioz dhe lidhja me fisin Çapja

Media britanike Daily Mail i ka kushtuar së fundmi një artikull avokatit Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e 22 marsit në qytetin...

Atentati ndaj Ardian Çapajt, detaje të reja për makinën e autorëve, i përkiste një kompanie biznesesh

Zbardhen të tjera detaje nga atentati i ditës së sotme në Elbasan, ndaj Ardian Çapajt pranë banesës së tij. Tre persona ende...

Artan Hoxha: Deri në 2015, fisi Çapja ishin mbretërit e Elbasanit. Ja zanafilla e hasmërisë me bandën rivale

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka treguar sot në detaje se si nisi konflikti që pasoi me shumë vrasje mes fiseve Çapja dhe Çela në...

Kush është anëtari i bandës “Çela” i arrestuar sot dhe krimet që rëndojnë mbi të

Enea Bekteshi është i riu i arrestuar sot në qytetin e Cerrikut gjatë një aksioni nga Skuadra e Operacioneve Speciale. Bekteshi dyshohet...

Dyshohet se i bëri atentat Florenc Çapjes, 19 vjeçari u arrestua në Elbasan dy javë pas ngjarjes por u la i lirë

19 vjeçari i arrestuar në Itali, Shkëlzen Hasanpapaj, i dyshuar për atentatin ndaj Florenc Çapjas, mësohet se është arrestuar nga policia e Elbasanit, dy...

Arrestohet 19 vjeçari në Itali, dyshohet se organizoi atentatin ndaj Florenc Çapjes (EMRI)

Gazetari Flamur Vezaj ka bërë të ditur në studion e Abc News se në Itali është arrestuar 19 vjeçari Shkëlzen Hasanpapaj, i dyshuar se...

Të afërmit e fisit Çapja në Elbasan ankohen se po i terrorizon policia

Pas ‘luftës’ së djeshme  mes Policisë dhe pjesëtarëve të fisit Çapja në Elbasan kanë ardhur edhe reagimet e para nga këta të fundit. Ka qenë...

Lajmet e fundit