Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

firmetaret

Kreshnik Spahiu nxjerr DOKUMENTET: Ku janë sot 337 themeluesit e PD, pse i eleminoi Sali Berisha?!

Analisti Kreshnik Spahiu ka publikuar në llogarinë e tij disa dokumente me emra, që sipas tij janë 337 firmëtarët që themeluan Partinë Demokratike. Sipas...

Peticion për anulimin e zgjedhjeve në PD? Reagojnë firmatarët e Vlorës: S’jemi ne, si mund të firmosin të vdekurit dhe ata që s’jetojnë këtu?

Dega lokale e Partisë Demokratike të Vlorës ka reaguar në orët e vona të së martës lidhur me një peticion të firmosur nga 130...

Lajmet e fundit