Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

firmat per kuvendin

Nuk ka nevojë të jesh anëtar, gazetarët hedhin firma për Kuvendin e thirrur nga Berisha

Fiks Fare denoncoi edhe mbrëmjen e së mërkurës parregullsitë dhe abuzimet në procesin e mbledhjes së firmave nga ish lideri i PD-së Sali Berisha...

Ngjela tregon pse Berisha nuk shkon në Kuvendin që thirri Basha: Të na tregojë si do të identifikohen 4200 firmat

Avokat Spartak Ngjela ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Kuvendi legjitim i PD është ai I propozuar nga kryedemokrati Lulzim Basha, më 18 Dhjetor,...

Agron Gjekmarkaj hedh dyshime për firmat: Nuk e di a janë legale dhe dyshoj se ka parregullsi, mund të kenë firmosur qytetarë të zakonshëm

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj ka komentuar situatën politike dhe “përplasjet” brenda Partisë Demokratike. I pyetur nëse janë të vërteta 4200 firmat  në...

“Nuk është roje për të kyçur kasafortën”, Paloka i përgjigjet Bardhit: Vota është zgjidhja e vetme për krizën, të tjerat janë tallje

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka reaguar pas deklaratave të sekretarit të përgjithshëm Gazment Bardhi, lidhur me dorëzimin e firmave për...

“S’mi mbajnë dot sekret, unë kam ID-të e të gjithëve”, Bardhi vë në pikëpyetje firmat: Mund të jenë të kujtdo…

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi foli për zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike dhe për mbledhjen e firmave për mbajtjen e Kuvendit...

“Basha të lë pa identitet politik”, Aldo Bumçi: Firmat për Kuvendin Kombëtar janë e vetmja shpresë për të ringjallur PD-në

Anëtari i kryesisë së PD-së, Aldo Bumçi ka komentuar situatën brenda kësaj force politike. Ai u ndal tek firmat e mbledhura për Kuvendin Kombëtar,...

“Kuvendi është komedi”/ Spartak Ngjela e thotë troç: Basha të bëjë kallëzim në SPAK sepse firmat janë false

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar mbledhjen e firmave nga anëtarët e PD-së për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar. Sipas tij firmat janë të pavlefshme dhe...

Ka në dorë 4200 e delegatëve demokratë, Paloka sqaron përse nuk firmosi për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edi Paloka në një dalje për mediet deklaroi se ai vetë nuk ka firmosur për mbajtjen e Kuvendit...

Lajmet e fundit